Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) zaznamenává v roce 2022 nejvyšší vývojovou aktivitu ze všech blockchainů podle společnosti Santiment

Cardano (ADA) zaznamenává v roce 2022 nejvyšší vývojovou aktivitu ze všech blockchainů podle společnosti Santiment

Kryptoanalytická platforma Santiment odhalila, že Cardano (ADA) mělo v roce 2022 nejvyšší úroveň vývojové aktivity ze všech blockchainových protokolů. Podle údajů společnosti Santiment zaznamenalo Cardano na platformě GitHub pro hostování vývoje softwaru 2 434 revizí, před Polkadotem (DOT) s 2 065 revizemi a Cosmos Hubem (ATOM) s 1 622 revizemi. Ethereum (ETH) se umístilo na čtvrtém místě s 1 485 revizemi a škálovací řešení Polygon (MATIC) na desátém místě s 526 revizemi.

Santiment již dříve uvedl, že vysoká vývojová aktivita je pro blockchainový protokol býčím znamením, protože znamená, že budou pravděpodobně dodány nové funkce nebo že vývojáři věří v jeho úspěch. Například Aptos měl před svým říjnovým spuštěním vysokou vývojovou aktivitu, ale od té doby se tempo zpomalilo. Solana (SOL) také zaznamenala pokles vývojové aktivity, ale podle Santimenta je „stále silná“.