Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano ADA zažívá nárůst velrybích transakcí, DeFi TVL se v roce 2021 zdvojnásobí

Cardano ADA zažívá nárůst velrybích transakcí, DeFi TVL se v roce 2021 zdvojnásobí

Podle údajů společnosti Santiment došlo letos k výraznému nárůstu velrybích transakcí Cardano ADA. Dne 3. února proběhlo v síti Cardano 105 transakcí v hodnotě přesahující 100 000 dolarů, což je nejvyšší počet od kolapsu FTX v listopadu 2022. Společnost Santiment zdůraznila, že zvýšený počet velrybích transakcí je obvykle předzvěstí „nadcházejících cenových posunů“, a když síť naposledy zaznamenala tyto transakce v květnu 2022, hodnota ADA vyskočila o 36 %. V době tisku vzrostla hodnota ADA za posledních 24 hodin o 3,1 % na 0,39 USD a za předchozích 30 dní vzrostla o 35 %.

Celková hodnota zablokovaných aktiv (TVL) v ekosystému Cardano se podle údajů společnosti DeFillama letos zatím také zdvojnásobila a vzrostla na 108,63 milionu dolarů ze 48,95 milionu dolarů k 1. lednu. To se shodovalo se spuštěním overcollateralizovaného stablecoinu Cardano Djed, jehož TVL se během prvních 24 hodin od spuštění vyšplhal na více než 10 milionů dolarů. Za posledních sedm dní přibylo v síti 70 milionů tokenů ADA, přičemž na Djed připadá přibližně 30 milionů z nich. Dominantním protokolem DeFI v ekosystému je Minswap s TVL ve výši 35,93 milionu dolarů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cryptoslate.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.