Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

Cardano (ADA) zaznamenává prudký nárůst ceny a analytická společnost Santiment, která se zabývá blockchainem, připisuje tento nárůst masivním držitelům, kteří hromadí osmé největší kryptoaktivum podle tržní kapitalizace. Cardano se 1. ledna obchodovalo za přibližně 0,246 USD, nyní má hodnotu 0,412 USD, přičemž společnost Santiment uvádí, že investoři s hlubokými kapsami nashromáždili 405,85 milionu ADA, což v době psaní článku představuje hodnotu 162,34 milionu USD. V pátek proběhlo v síti Cardano 105 transakcí v hodnotě přesahující 100 000 USD, což je nejvíce od listopadového kolapsu krypto burzy FTX.

Síť Bitcoin (BTC) rovněž zaznamenala největší transakci za poslední čtyři týdny, kdy nová peněženka obdržela v rámci jediné transakce královskou kryptoměnu v hodnotě 313,1 milionu dolarů. V době psaní tohoto článku se Bitcoin obchoduje za 23 388 dolarů, což představuje 40% nárůst oproti 16 531 dolarům na začátku roku.

Vysoké objemy transakcí zaznamenáváme také v několika altcoinových sítích, včetně Loopring (LRC), Aave (AAVE), dYdX (DYDX) a Curve (CRV). V době psaní článku má CRV, token správy decentralizované burzy Curve Finance zaměřené na stablecoiny, hodnotu 1,09 USD, DYDX se obchoduje za 3,01 USD, LRC za 0,40 USD a token správy decentralizované úvěrové platformy Aave za 88,70 USD. Santiment poznamenává, že zvýšený počet transakcí s velrybami naznačuje, že je pravděpodobná zvýšená volatilita.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Aave, Bitcoin, Cardano, dYdX, FTX Token, Loopring

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.