Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano ($ADA) Whale Uvádí Šílené Množství Skvělých Projektů do Ekosystému

Cardano ($ADA) Whale Uvádí Šílené Množství Skvělých Projektů do Ekosystému

Ve středu (18. ledna 2023) populární a respektovaný pseudonymní influencer Cardano ($ADA) „ADA whale“ („cardano_whale“ na Twitteru) uvedl, že do Cardana a jeho ekosystému přichází „šílené množství skvělých věcí“. Algoritmický Stablecoin $DJED, Stablecoin $USDA s podporou Fiatu, Stablecoin DEX TeddySwap, mobilní aplikace Book.io, decentralizovaný bankovní protokol MELD a důvěrná platforma Midnight jsou některé z projektů, které by měly být spuštěny v tomto roce.

Algoritmický Stablecoin $DJED je na cestě ke spuštění tento měsíc. Je overcollateralizovaný minimálně o 400 %, jinak se nedá těžit. Fiatem krytý stablecoin $USDA je prvním plně fiatem krytým stablecoinem v ekosystému Cardano, který splňuje regulační požadavky. Stablecoin DEX TeddySwap je stable coin DEX spuštěný známým týmem. Mobilní aplikace Book.io umožní uživatelům propojit jejich horkou peněženku s elektronickou čtečkou. Decentralizovaný bankovní protokol MELD má na protokolu funkčnost dodávání a půjčování fungující podle očekávání. Důvěrnostní platforma Midnight je nový blockchain pro ochranu soukromí. Očekává se, že brzy bude spuštěn také úročící protokol Liqwid.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, Tron

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.