Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) vstupuje na trh se stablecoiny k nadšení investorů

Cardano (ADA) vstupuje na trh se stablecoiny k nadšení investorů

Vstup společnosti Cardano (ADA) do světa stablecoinů se setkal s nadšením investorů. Síť USDA, kterou kryptoměna podporuje americkými dolary, využívá společnost Emurgo ke spuštění produktů a služeb využívajících stablecoiny. Cardano nabízí dva typy stablecoinů, fiatem podporované a algoritmické. Fiatem podporované stablecoiny jsou kryté rezervou amerických dolarů, zatímco algoritmické stablecoiny, jako je například Djed, využívají algoritmy k udržení stabilní ceny tokenu. Stablecoiny se staly hnací silou růstu celkové uzamčené hodnoty (TVL) DeFi a nabízejí uživatelům Cardano jistotu, že jejich investice nebudou podléhat likvidaci a nebudou ovlivněny výkyvy trhu během výkyvů kryptoměn. Emurgo zdůrazňuje, že podpora stablecoinů v Cardanu zvyšuje jeho atraktivitu pro tradiční maloobchodníky, decentralizované aplikace, decentralizované burzy a firemní pokladny. Zapojení vývojářů má zásadní význam pro zpřístupnění a intuitivnost platformy Cardano, která přiláká kapitál.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.