Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) Růst o 13,5 % za 7 dní, Milkomeda Foundation Plánuje Podpořit Cenu Blockchainem Layer-1

Cardano (ADA) Růst o 13,5 % za 7 dní, Milkomeda Foundation Plánuje Podpořit Cenu Blockchainem Layer-1

Cardano (ADA) za posledních sedm dní vzrostlo o 13,5 % a vývojáři z Milkomeda Foundation mají s blockchainem Layer-1 velké plány, které by mohly dále podpořit růst ceny. Sebastien Guillemot, technický ředitel a spoluzakladatel společností Milkomeda, Paima Studios, dcSpark a Flint Wallet, nedávno oznámil, že Cardano bude již příští měsíc špičkovým řetězcem Ethereum Virtual Machine (EVM). Umožní mu to spuštění Milkomedy C1 na mainnetu. Na projektu se neustále pracuje od poloviny roku 2021 a zavádí vrstvu Cardano EVM, která uživatelům ADA umožňuje používat EVM kontrakty přímo z jakékoli peněženky Cardano.

Milkomeda je protokol, který propojuje několik předních blockchainů, jako jsou Cardano, Algorand, Polkadot a Solana. Cílem projektu je pomoci kryptoměnám, které nejsou založeny na EVM, využít již velkou uživatelskou základnu ekosystému Ethereum. To je realizováno pomocí vedlejších řetězců založených na EVM, které poskytují rollup technologie pro přední ekosystémy vrstvy 1 tím, že nabízejí nejoblíbenější jazyk pro inteligentní kontrakty Solidity. To umožňuje vývojářům dapů ze světa Ethereum Virtual Machine vytvářet své dapy na Cardanu prostřednictvím Milkomedy, kódované v Solidity. Uživatelé mohou své transakce provádět bez problémů pomocí ADA.

Z 1denního grafu ADA vyplývá, že cena potřebuje silné přesvědčení býků, aby překonala nadcházející klíčové rezistence. V době tisku se ADA obchodovala za 0,3986 USD a snažila se jasně prorazit nad 200denní exponenciální klouzavý průměr (EMA). Pro potvrzení býčího obratu by bylo klíčové denní uzavření nad úrovní 0,3963 USD. Těsně nad ním následuje aktuálně nejzásadnější oblast rezistence nad 0,42 USD. Na této úrovni byla ADA v polovině února tvrdě odmítnuta. Tato oblast navíc sloužila jako nejdůležitější support od května do října 2022.