Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) roste o 12 % za 24 hodin, mohlo by se dostat do top 3 kryptoměn

Cardano (ADA) roste o 12 % za 24 hodin, mohlo by se dostat do top 3 kryptoměn

Cardano (ADA) se od doby, kdy se sektor ponořil na současnou úroveň, obchoduje ve velkém, ale na konci tunelu je světlo. Token za posledních 24 hodin zaznamenal 12% rally a 29% zisk za předchozí týden, což z něj činí nejvýkonnější kryptoaktivum za toto období. Ostatní kryptoměny v první desítce zaznamenávají podobnou cenovou akci. Podle pseudonymu Cardano bull je kryptoměna podhodnocená a utrpěla spolu s dalšími riziky na aktivech v důsledku přísnějších makroekonomických podmínek. Navzdory klesajícímu trendu zůstala ADA jednou z největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Společnost, která stojí za vývojem Cardana, představila řadu vylepšení a zavádí na platformě možnosti chytrých smluv, díky čemuž je kompatibilní s decentralizovanými finančními aplikacemi (DeFi) a dostala se na vrchol několika ukazatelů, včetně měsíčních příspěvků od vývojářů. To způsobilo prudký nárůst aktivity na řetězci Cardano, což naznačuje vyčerpání prodejců po masivním poklesu a značnou akumulaci od středních a velkých investorů.

Analytik s pseudonymem věří, že Cardano zaujme své právoplatné místo v první desítce podle tržní kapitalizace, zatímco někteří členové komunity Cardano věří, že se dostane do první trojky. Jiní uznávají výkyvy v žebříčku, ale zůstávají vůči ADA býčí. Kryptografická osobnost Eric Wall předpověděl, že ADA „konečně vypadne“ z první desítky podle tržní kapitalizace, nicméně komunita kolem Cardana tuto předpověď odmítla.