Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) Předstihlo Dogecoin (DOGE) v Žebříčku Hlavních Kryptoměn: Nárůst Ceny o 15% Vede k Nárůstu Kapitalizace o 2 Miliardy Dolarů.

Cardano (ADA) Předstihlo Dogecoin (DOGE) v Žebříčku Hlavních Kryptoměn: Nárůst Ceny o 15% Vede k Nárůstu Kapitalizace o 2 Miliardy Dolarů.

Token Cardano (ADA) předstihl Dogecoin (DOGE) v žebříčku hlavních kryptoměn na CoinMarketCap. Za poslední týden zaznamenal ADA 15% nárůst ceny, což vedlo k nárůstu jeho kapitalizace o 2 miliardy dolarů. Pro srovnání, DOGE zaznamenal 14% nárůst ceny, což vedlo k nárůstu jeho kapitalizace o 1,3 miliardy dolarů. ADA je nyní osmým největším kryptoaktivem podle kapitalizace, zatímco Dogecoin je devátý.

Růst ceny ADA je přičítán růstu trhu s kryptoměnami a také vydání nové zprávy o vývoji. Z této zprávy vyplývá, že od poloviny prosince prošlo blockchainem 2,1 milionu transakcí, přičemž do Cardana přišlo 11 nových projektů a 1 byl plně spuštěn. Kromě toho byla vydána první iterace sady nástrojů pro vytváření vlastních sidechainů pro Cardano.