Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano ($ADA) Pozoruhodný Nárůst Ceny Přiměl „ADA Whale“ Předpovědět První Trojce Tržní Kapitalizace

Cardano ($ADA) Pozoruhodný Nárůst Ceny Přiměl „ADA Whale“ Předpovědět První Trojce Tržní Kapitalizace

V pondělí zaznamenalo Cardano ($ADA) prudký nárůst ceny, která mezi 22:55 UTC 8. ledna 2023 a 1:50 UTC 9. ledna 2023 vzrostla o 16,85 %. To přimělo influencera Cardano ($ADA) „ADA whale“ („cardano_whale“ na Twitteru) předpovědět, že se Cardano ($ADA) stane kryptoměnou s tržní kapitalizací v první trojce. Uvedl, že sociální sítě řídí hodnotu kryptoměn a Cardano má 3. největší komunitu, a že v letech 2020-22 končí psyopy řízené VC TPS, TVL, ponzinomics, což Cardanu umožní zaujmout své právoplatné místo.

Dan Gambardello, zakladatel společnosti Crypto Capital Venture, již dříve prohlásil, že Cardano ($ADA) bylo 6. ledna 2023 „podhodnoceno a přeprodáno“. Předpověděl také, že Cardano se v tomto roce stane jednou z nejlepších mincí k vlastnictví. V současné době se Cardano ($ADA) na Coinbase obchoduje kolem 0,3259 USD. Díky prudkému nárůstu jeho ceny se zdá, že Cardano ($ADA) je na nejlepší cestě stát se jednou ze tří největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.