Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano (ADA) Input Output spouští plně funkční sidechainový testnet pro Ethereum (ETH), připravený na zvýšení ceny.

Cardano (ADA) Input Output spouští plně funkční sidechainový testnet pro Ethereum (ETH), připravený na zvýšení ceny.

Vývojář ekosystému Cardano (ADA) Input Output spustil plně funkční veřejný testnet pro svůj sidechain Ethereum (ETH). Tento zkušební testnet je dočasný, ale má sloužit jako komunitní zdroj pro vývojáře a SPO, kteří se mohou zapojit a spolupracovat. Není to poprvé, co se takto spojily sítě Ethereum a Cardano – v srpnu 2021 spustila firma dcSpark zabývající se vývojem blockchainu sidechainový projekt Milkomeda. Tým Cardano nadále usilovně pracuje na rozvoji ekosystému a v rámci své vývojové aktivity na GitHubu se řadí na druhé místo, stejně jako mezi přední kryptoměnové projekty s chytrými kontrakty podle tržní kapitalizace sázek. Počet chytrých kontraktů v jeho síti překročil 5 000 a Cardano zaznamenalo nejvyšší míru velrybí aktivity za posledních devět měsíců, což naznačuje, že cena jeho nativního tokenu by mohla v blízké budoucnosti zaznamenat výrazný nárůst.

Input Output nedávno dosáhl významného milníku, když spustil veřejnou testovací síť pro svůj sidechain Ethereum (ETH). Testnet má sloužit jako komunitní zdroj pro spolupráci vývojářů a SPO a je dočasný, ale během své pilotní fáze bude pravidelně responován. Na podporu spuštění tým brzy naváže sérií videonávodů a bude hostit fázi na Discordu, kde bude odpovídat na otázky týkající se sidechainového toolkitu. Není to poprvé, co se sítě Ethereum a Cardano spojily, v srpnu 2021 spustil dcSpark sidechainový projekt Milkomeda. Úspěch ve svém vývojovém úsilí zaznamenal také tým Cardano, který se umístil na druhém místě ve své vývojové aktivitě na GitHubu a mezi předními kryptografickými projekty s chytrými kontrakty podle tržní kapitalizace sázek. Počet chytrých kontraktů v jeho síti překročil 5 000 a Cardano zaznamenalo nejvyšší míru velrybí aktivity za posledních devět měsíců, což naznačuje, že cena jeho nativního tokenu by mohla v blízké budoucnosti zaznamenat výrazný nárůst.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, Ethereum

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.