Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cameron Winklevoss hrozí, že zažaluje Digital Currency Group a Barryho Silberta kvůli bankrotu společnosti Genesis

Cameron Winklevoss hrozí, že zažaluje Digital Currency Group a Barryho Silberta kvůli bankrotu společnosti Genesis

Cameron Winklevoss, generální ředitel společnosti Gemini Earn, pohrozil, že zažaluje společnost Digital Currency Group (DCG) a jejího zakladatele Barryho Silberta poté, co její dceřiná společnost Genesis vyhlásila bankrot. Winklevoss obvinil společnosti Genesis, DCG a Silberta z podvodu kvůli tomu, že směnka v hodnotě 1 miliardy dolarů, kterou DCG vystavila společnosti Genesis, byla zapsána jako oběžný majetek. Silbert tvrdí, že společnost DCG převzala riziko ztráty společnosti Genesis z úvěru Three Arrows Capital. Společnost Genesis vyhlásila v jižním okrese New Yorku bankrot podle kapitoly 11 s tím, že jí chybí přibližně 2 miliardy USD a 150 milionů USD v hotovosti. Winklevoss uvedl, že pokud Silbert a DCG nepředloží věřitelům spravedlivou nabídku, bude v nejbližší době podána žaloba. Jakékoli právní kroky proti společnostem Silbert a DCG budou pravděpodobně trvat dva roky nebo déle, než budou uzavřeny. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), který drží 630 000 BTC v Coinbase Custody, pravděpodobně nebude ovlivněn, protože jeho trustová struktura chrání aktiva v trustu. Zpráva o úpadku společnosti Genesis byla pravděpodobně oceněna, protože výběry byly pozastaveny v listopadu a trh s bitcoiny na tuto zprávu nereagoval.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

www.trustnodes.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo