Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bude SBF svědčit před Sněmovnou? Zjistěte to s Law Decoded!

Bude SBF svědčit před Sněmovnou? Zjistěte to s Law Decoded!

Rychlé shrnutí:

  • Bankovní výbor Senátu uspořádal slyšení o kryptoměnách, ale samoregulační organizace (SRO) chyběla. SRO přislíbila, že bude vypovídat před výborem pro finanční služby Sněmovny reprezentantů. SRO je nezisková organizace, jejímž cílem je podporovat odpovědné používání kryptoměn.

Vysvětlení

Bankovní výbor Senátu nedávno uspořádal slyšení o kryptoměnách, ale samoregulační organizace (SRO) na něm chyběla. SRO je nezisková organizace, jejímž cílem je podporovat odpovědné používání kryptoměn. Přestože SRO na slyšení v Senátu chyběla, slíbila, že bude vypovídat před výborem pro finanční služby Sněmovny reprezentantů. Očekává se, že SRO poskytne informace o tom, jak regulovat odvětví kryptoměn, a také o tom, jak chránit investory.SRO rovněž pracuje na vytvoření rámce pro kryptoměnové burzy a také kodexu chování pro kryptoměnové společnosti. To by pomohlo zajistit, aby všechny kryptoměnové společnosti dodržovaly stejný soubor pravidel a předpisů. SRO rovněž pracuje na vytvoření systému pro sledování a monitorování kryptoměnových transakcí. Tento systém by pomohl zajistit, aby všechny transakce byly legitimní a aby nedocházelo k podvodům nebo manipulacím.SRO je důležitou součástí odvětví kryptoměn a její přítomnost na slyšení Výboru pro finanční služby Sněmovny reprezentantů bude mít zásadní význam pro utváření budoucnosti tohoto odvětví. Doufáme, že SRO bude moci poskytnout cenné informace o tom, jak odvětví kryptoměn regulovat a jak chránit investory.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token, XRP (Ripple)

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn