Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bude Sam Bankman-Fried vydán? CFTC přidává další obvinění

Bude Sam Bankman-Fried vydán? CFTC přidává další obvinění

Rychlé shrnutí:

  • Americká komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) doplnila obvinění proti Samu Bankman-Friedovi, generálnímu řediteli společnosti Alameda Research.
  • Bankman-Fried čelí vydání z Velké Británie do USA.
  • Je obviněn z podvodu a zpronevěry finančních prostředků souvisejících s kryptoměnami.

Vysvětlení

Americká Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) nedávno doplnila obvinění proti Samu Bankman-Friedovi, generálnímu řediteli společnosti Alameda Research. Bankman-Fried v současné době čelí vydání ze Spojeného království do USA. Je obviněn z podvodu a zpronevěry finančních prostředků souvisejících s kryptoměnami.

CFTC obvinila Bankmana-Frieda z podvodu a zpronevěry finančních prostředků souvisejících s kryptoměnou. Údajně využil své pozice generálního ředitele společnosti Alameda Research ke zpronevěře finančních prostředků od zákazníků. Je rovněž obviněn z nepravdivých prohlášení vůči zákazníkům a z účasti na klamavých praktikách.

CFTC požádala o vydání Bankmana-Frieda do USA, aby mohl čelit obviněním. V případě odsouzení mu hrozí až 20 let vězení a pokuta až 1 milion dolarů.

Kryptoměna je digitální forma měny, která není regulována žádnou vládou ani centrální bankou. Stává se stále populárnější jako forma placení a investování. Je však důležité uvědomit si rizika spojená s investováním do kryptoměn. Před investováním je důležité provést průzkum a porozumět rizikům.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

beincrypto.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.