Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bude BTC trpět po zvýšení úrokových sazeb o 50 bazických bodů?

Bude BTC trpět po zvýšení úrokových sazeb o 50 bazických bodů?

Americký Federální rezervní systém nedávno zvýšil úrokovou sazbu o 50 bazických bodů, což způsobilo výprodej na trhu kryptoměn. To mělo za následek výrazný pokles ceny bitcoinu, přičemž cena během jediného dne klesla o více než 10 %. To byla pro trh s kryptoměnami velká rána, protože investoři doufali v pozitivnější výsledek.

Zpráva o zvýšení sazeb způsobila na trhu s kryptoměnami vlnový efekt a mnoho investorů odprodalo své podíly, aby se vyhnuli dalším ztrátám. To způsobilo prudký pokles ceny bitcoinu, protože investoři se snažili své investice ochránit. Tato zpráva měla negativní dopad i na další kryptoměny, přičemž u mnoha z nich došlo rovněž k poklesu cen.

Zpráva o zvýšení kurzu způsobila na trhu kryptoměn velkou nejistotu, protože investoři si nyní nejsou jisti, co je čeká v budoucnu. Mnoho investorů nyní přistupuje ke svým investicím opatrněji, protože se obávají potenciálních rizik spojených s investováním do kryptoměn. Uvidíme, jak bude trh na zprávu o zvýšení sazeb reagovat a zda se ceny kryptoměn v blízké budoucnosti zotaví.