Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Brad Garlinghouse je optimistický ohledně regulace kryptoměn v USA v roce 2023: Generální ředitel Ripple věří, že USA musí dohnat globální regulační standardy.

Brad Garlinghouse je optimistický ohledně regulace kryptoměn v USA v roce 2023: Generální ředitel Ripple věří, že USA musí dohnat globální regulační standardy.

Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse je optimistický a věří, že Spojené státy získají v roce 2023 jasnou regulaci pro odvětví kryptoměn. Poznamenal, že podpora regulace je dvoustranná a dvoukomorová, a odkázal na návrhy zákonů, jako je Securities Clarity Act, Responsible Financial Innovation Act a Clarity for Digital Tokens Act. Garlinghouse se domnívá, že nedostatek koordinovaného úsilí o zavedení regulačního rámce jak v celosvětovém měřítku, tak v USA, tlačí podniky do zemí s nižšími regulačními laťkami, což může mít katastrofální následky. Zmínil také probíhající kauzu mezi americkou Komisí pro cenné papíry (SEC) a společností Ripple, jejíž uzavření očekává v první polovině roku 2023. Garlinghouse doufá, že se USA podaří v oblasti kryptolegislativy a regulace dohnat ostatní země, jako je Singapur, Evropská unie, Brazílie a Japonsko.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo