Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Brad Garlinghouse je optimistický ohledně regulace kryptoměn v USA v roce 2023: Generální ředitel Ripple věří, že USA musí dohnat globální regulační standardy.

Brad Garlinghouse je optimistický ohledně regulace kryptoměn v USA v roce 2023: Generální ředitel Ripple věří, že USA musí dohnat globální regulační standardy.

Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse je optimistický a věří, že Spojené státy získají v roce 2023 jasnou regulaci pro odvětví kryptoměn. Poznamenal, že podpora regulace je dvoustranná a dvoukomorová, a odkázal na návrhy zákonů, jako je Securities Clarity Act, Responsible Financial Innovation Act a Clarity for Digital Tokens Act. Garlinghouse se domnívá, že nedostatek koordinovaného úsilí o zavedení regulačního rámce jak v celosvětovém měřítku, tak v USA, tlačí podniky do zemí s nižšími regulačními laťkami, což může mít katastrofální následky. Zmínil také probíhající kauzu mezi americkou Komisí pro cenné papíry (SEC) a společností Ripple, jejíž uzavření očekává v první polovině roku 2023. Garlinghouse doufá, že se USA podaří v oblasti kryptolegislativy a regulace dohnat ostatní země, jako je Singapur, Evropská unie, Brazílie a Japonsko.