Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Brad Garlinghouse a John E. Deaton kritizovali SEC za to, že nevěděla o mnohamiliardovém krachu FTX a nezavedla žádné precedenty ani pokyny, když potrestala firmy obcházející předpisy, a Sam Bankman-Fried byl následně zatčen na Bahamách a obviněn z podvodu.

Brad Garlinghouse a John E. Deaton kritizovali SEC za to, že nevěděla o mnohamiliardovém krachu FTX a nezavedla žádné precedenty ani pokyny, když potrestala firmy obcházející předpisy, a Sam Bankman-Fried byl následně zatčen na Bahamách a obviněn z podvodu.

Brad Garlinghouse, generální ředitel společnosti Ripple Labs, kritizoval předsedu Komise pro cenné papíry a burzy Garyho Genslera za to, že je „hanebný“ poté, co se několikrát setkal s bývalým generálním ředitelem FTX Samem Bankmanem-Friedem, a přesto ho krach firmy v hodnotě několika miliard dolarů zaskočil. John E. Deaton, právník podporující XRP, rovněž zpochybnil donucovací opatření SEC, která sice potrestala firmy obcházející předpisy, ale nestanovila žádné precedenty ani pokyny. FTX se minulý měsíc zhroutila a společnost Bankman-Fried byla následně obviněna z podvodu, špatného nakládání s prostředky zákazníků a poskytování nezákonných darů na volební kampaně. Nedávno byl zatčen na Bahamách.

Brad Garlinghouse kritizoval předsedu Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) Garyho Genslera za to, že je „hanebný“, když se několikrát setkal s bývalým generálním ředitelem FTX Samem Bankmanem-Friedem, a přesto nevěděl o mnohamiliardovém krachu firmy. John E. Deaton zpochybnil donucovací opatření SEC, která sice potrestala firmy, jež obcházely předpisy, ale nestanovila žádné precedenty ani pokyny. Bankman-Fried byl nedávno zatčen na Bahamách a obviněn z podvodu, špatného nakládání s finančními prostředky zákazníků a poskytování nezákonných darů na volební kampaň.