Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Brad Garlinghouse a John E. Deaton kritizovali SEC za to, že nevěděla o mnohamiliardovém krachu FTX a nezavedla žádné precedenty ani pokyny, když potrestala firmy obcházející předpisy, a Sam Bankman-Fried byl následně zatčen na Bahamách a obviněn z podvodu.

Brad Garlinghouse a John E. Deaton kritizovali SEC za to, že nevěděla o mnohamiliardovém krachu FTX a nezavedla žádné precedenty ani pokyny, když potrestala firmy obcházející předpisy, a Sam Bankman-Fried byl následně zatčen na Bahamách a obviněn z podvodu.

Brad Garlinghouse, generální ředitel společnosti Ripple Labs, kritizoval předsedu Komise pro cenné papíry a burzy Garyho Genslera za to, že je „hanebný“ poté, co se několikrát setkal s bývalým generálním ředitelem FTX Samem Bankmanem-Friedem, a přesto ho krach firmy v hodnotě několika miliard dolarů zaskočil. John E. Deaton, právník podporující XRP, rovněž zpochybnil donucovací opatření SEC, která sice potrestala firmy obcházející předpisy, ale nestanovila žádné precedenty ani pokyny. FTX se minulý měsíc zhroutila a společnost Bankman-Fried byla následně obviněna z podvodu, špatného nakládání s prostředky zákazníků a poskytování nezákonných darů na volební kampaně. Nedávno byl zatčen na Bahamách.

Brad Garlinghouse kritizoval předsedu Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) Garyho Genslera za to, že je „hanebný“, když se několikrát setkal s bývalým generálním ředitelem FTX Samem Bankmanem-Friedem, a přesto nevěděl o mnohamiliardovém krachu firmy. John E. Deaton zpochybnil donucovací opatření SEC, která sice potrestala firmy, jež obcházely předpisy, ale nestanovila žádné precedenty ani pokyny. Bankman-Fried byl nedávno zatčen na Bahamách a obviněn z podvodu, špatného nakládání s finančními prostředky zákazníků a poskytování nezákonných darů na volební kampaň.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token, XRP (Ripple)

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios