Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » BitGo odmítá uvolnit 50 milionů dolarů v zabalených bitcoinech: Co to znamená pro Alamedu?

BitGo odmítá uvolnit 50 milionů dolarů v zabalených bitcoinech: Co to znamená pro Alamedu?

Společnost BitGo, správce kryptoměn, odmítla společnosti Alameda Research zrušit 50 milionů zabalených bitcoinů. Wrapped Bitcoin je typ kryptoměny, která je navázána na hodnotu Bitcoinu. Společnost Alameda Research požádala společnost BitGo, aby transakci rozvázala, ale ta to odmítla kvůli své politice nerozvázat dokončené transakce. Společnost Alameda Research nyní hledá jiné způsoby, jak transakci zrušit.

Kryptoměna je digitální aktivum, které se používá jako prostředek směny. Správci kryptoměn, jako je BitGo, jsou společnosti, které poskytují bezpečné úložiště digitálních aktiv. BitGo je jedním z nejoblíbenějších custodianů a využívá ho mnoho společností.

Zásadou společnosti BitGo je nerozvíjet již dokončené transakce. Společnost Alameda Research požádala společnost BitGo o zrušení transakce, ale ta to vzhledem ke svým zásadám odmítla. Společnost Alameda Research nyní hledá jiné způsoby, jak transakci zrušit.

Kryptoměny jsou rychle rostoucím odvětvím a společnosti jako BitGo hrají v jeho rozvoji důležitou roli. Odmítnutí společnosti BitGo zrušit transakci poukazuje na to, jak je důležité porozumět zásadám správců kryptoměn předtím, než se zapojíte do transakcí.