Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin Suisse se připojuje k Liquid Collective a nabízí sázky na Ethereum s tokenem LsETH

Bitcoin Suisse se připojuje k Liquid Collective a nabízí sázky na Ethereum s tokenem LsETH

Bitcoin Suisse, přední švýcarská kryptografická platforma, se připojila k Liquid Collective a nabízí na své platformě likvidní sázky na Ethereum. Klienti tak budou moci sázet Ethereum a na oplátku obdrží token LsETH. Liquid Collective je nezávislá skupina kryptografických týmů, která zahrnuje společnosti jako Kraken, Coinbase Cloud a Alluvial. Jedná se o decentralizovaný protokol, který pracuje na vytvoření standardů pro sázení likvidity Etherea.

Služby Liquid Collective v oblasti stakingu likvidity jsou výhodné, protože uživatelé mohou vydělávat výnosy a zároveň mohou své ETH používat k transakcím, obchodům a dalším akcím. Navíc klienti získají pojistné krytí v případě, že dojde k slashingu, což je situace, kdy jsou tokeny ETH odebrány validátorům za špatné akce.

Mara Schmiedtová, ředitelka pro růst společnosti Alluvial, se domnívá, že instituce a další podniky budou Bitcoin Suisse pečlivě sledovat, protože investoři vyhodnocují, jak své ETH využít. „Na trhu existuje skutečná potřeba řešení podnikové úrovně, jako je Liquid Collective, která usnadňují účast na likvidních sázkách a poskytují komplexní slashing pokrytí všem účastníkům,“ řekla.

Michael Gauckler, produktový ředitel společnosti Bitcoin Suisse, poznamenal, že institucionální i soukromí klienti se stále častěji chtějí účastnit stakingu, aby získali síťové odměny. Připojením k Liquid Collective může nyní Bitcoin Suisse svým klientům nabídnout možnost sázet Ethereum a získat za to likvidní a použitelný token.