Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin Klesá Poté, Co se Nepodařilo Udržet Dynamiku Nad 24 000 USD, Důvodem Je Oživení Síly Amerického Dolaru

Bitcoin Klesá Poté, Co se Nepodařilo Udržet Dynamiku Nad 24 000 USD, Důvodem Je Oživení Síly Amerického Dolaru

3. února Bitcoin (BTC) na Bitstampu klesl na 23 329 USD poté, co se mu nepodařilo udržet dynamiku z druhého výletu nad hranici 24 000 USD. Důvodem bylo oživení síly amerického dolaru, když index amerického dolaru (DXY) zaznamenal nápadný odraz. Populární obchodník Crypto Tony varoval, že jakmile dolar DXY najde podporu a začne se silně odrážet, pak lze očekávat pullbacky na krypto vacích. Přispěvatel serveru Cointelegraph Michaël van de Poppe vyhlížel úroveň 102 pro DXY, která vyvolá inverzně korelované poklesy napříč rizikovými aktivy. Matthew Dixon, zakladatel a generální ředitel kryptografické ratingové platformy Evai, navrhl, že by to odpovídalo očekávání, že se Bitcoin a Crypto před závěrečným „blowoff“ vrcholem posunou o něco níže.

Tlak na ceny by mohl způsobit také příští tisk indexu spotřebitelských cen (CPI) v USA, který bude zveřejněn 14. února. QCP Capital poznamenal, že inflační Nowcast Clevelandského Fedu ukazuje >0,6% tisk za leden a že podobné převážení v Evropě vedlo k nárůstu lednového CPI. To by mohlo vést k materializaci rizik směrem dolů buď na tomto zasedání, nebo po příštím zveřejnění CPI. Podle nástroje FedWatch skupiny CME zůstává konsenzus ohledně příštího zvýšení sazeb v polovině března totožný s únorovým na úrovni 25 bazických bodů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.