Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin Group získává německou banku za více než 14 milionů dolarů

Bitcoin Group získává německou banku za více než 14 milionů dolarů

Rychlé shrnutí:

  • Německou banku, založenou v roce 1798, kupuje skupina Bitcoin za více než 14 milionů. Banka bude sloužit k poskytování kryptoměnových služeb svým zákazníkům. Koupě podléhá schválení německého finančního regulátora.

Vysvětlení

Bitcoinová skupina se nedávno dohodla na koupi staleté německé banky za více než 14 milionů. Banka založená v roce 1798 bude sloužit k poskytování kryptoměnových služeb svým zákazníkům. Tato koupě podléhá schválení německého finančního regulátora.Skupina Bitcoin doufá, že banku využije k poskytování řady služeb svým zákazníkům, jako je obchodování s kryptoměnami, úschova a správa aktiv. Banka bude rovněž sloužit k poskytování tradičních bankovních služeb, jako jsou vklady a úvěry.Koupě banky je pro skupinu Bitcoin považována za významný krok vpřed, protože jí umožní poskytovat svým zákazníkům celou řadu služeb. Je také považována za známku rostoucího přijetí kryptoměn v tradičním bankovním sektoru.Očekává se, že koupě banky bude dokončena v nadcházejících měsících, dokud ji neschválí německý finanční regulátor. Po dokončení nákupu bude skupina Bitcoin schopna nabízet svým zákazníkům řadu služeb, včetně obchodování s kryptoměnami, úschovy a správy aktiv.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn