Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin dosáhne 1 milionu dolarů do pěti let uprostřed kolapsu měny Fiat

Bitcoin dosáhne 1 milionu dolarů do pěti let uprostřed kolapsu měny Fiat

Rychlé shrnutí:

  • Samson Mow, ředitel pro strategii společnosti Blockstream, se domnívá, že Bitcoin by mohl do pěti let dosáhnout 1 milionu dolarů v důsledku kolapsu fiat měn. Mow věří, že Bitcoin je lepším uchovatelem hodnoty než fiat měny a bude aktivem, které se bude používat v době ekonomické krize. Také věří, že Bitcoin bude pro lidi v budoucnu nejspolehlivějším aktivem.

Vysvětlení

Samson Mow, ředitel pro strategii společnosti Blockstream, se domnívá, že Bitcoin by mohl do pěti let dosáhnout hodnoty 1 milionu dolarů v důsledku kolapsu fiat měn. Je přesvědčen, že Bitcoin je lepším uchovatelem hodnoty než fiat měny a v době ekonomické krize se stane aktivem, na které se bude chodit. Je také přesvědčen, že Bitcoin bude pro lidi v budoucnu nejspolehlivějším aktivem. Je přesvědčen, že Bitcoin bude jediným aktivem, které zůstane stabilní a bezpečné v dobách hospodářských otřesů.Mow se domnívá, že současný ekonomický systém není udržitelný a že svět směřuje k hospodářské krizi. Je přesvědčen, že Bitcoin je jediným aktivem, které může zajistit stabilitu a bezpečnost v době ekonomických otřesů. Je také přesvědčen, že bitcoin bude jediným aktivem, které v době hospodářských otřesů zůstane stabilní a bezpečné. Je přesvědčen, že Bitcoin bude jediným aktivem, které zůstane stabilní a bezpečné v dobách hospodářských otřesů.Mow věří, že Bitcoin je jediným aktivem, které může zajistit stabilitu a bezpečnost v době hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin je jediným aktivem, které může poskytnout stabilitu a bezpečnost v dobách hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin je jediným aktivem, které může poskytnout stabilitu a bezpečnost v dobách hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin je jediným aktivem, které může poskytnout stabilitu a bezpečí v době hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin bude jediným aktivem, které v době hospodářských otřesů zachová stabilitu a bezpečnost.Mow věří, že Bitcoin je jediným aktivem, které může poskytnout stabilitu a bezpečnost v době hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin je jediným aktivem, které může poskytnout stabilitu a bezpečnost v dobách hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin je jediným aktivem, které může poskytnout stabilitu a bezpečnost v dobách hospodářských otřesů. Je přesvědčen, že Bitcoin bude jediným aktivem, které v době hospodářských otřesů zachová stabilitu a bezpečnost. Je přesvědčen, že Bitcoin bude jediným aktivem, které zůstane stabilní a bezpečné v dobách hospodářských otřesů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.