Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin dosáhl historického maxima 20 000 USD: USD, které se používají k obchodním aktivitám s kryptoměnami.

Bitcoin dosáhl historického maxima 20 000 USD: USD, které se používají k obchodním aktivitám s kryptoměnami.

Kryptoměnové burzy v posledních týdnech zaznamenaly prudký nárůst obchodní aktivity, přičemž bitcoin dosáhl nového historického maxima 20 000 dolarů. Tento nárůst obchodní aktivity byl přičítán vstupu institucionálních investorů na trh a také drobným investorům, kteří chtěli využít nedávného nárůstu cen. K růstu trhu navíc přispělo i stále větší přijímání kryptoměn velkými společnostmi, jako jsou PayPal a Square.

V posledních týdnech došlo k prudkému nárůstu obchodní aktivity s kryptoměnami, přičemž bitcoin dosáhl historického maxima 20 000 USD. Tento nárůst aktivity je z velké části způsoben vstupem institucionálních investorů na trh a také drobnými investory, kteří využívají rostoucích cen. K růstu trhu navíc přispělo i stále větší přijímání kryptoměn velkými společnostmi, jako jsou PayPal a Square. To vedlo k nárůstu počtu lidí, kteří do kryptoměn investují, i ke zvýšení celkové tržní kapitalizace. Je pravděpodobné, že s dalším růstem trhu začne kryptoměny jako formu platby přijímat stále více společností, což bude trh dále posouvat kupředu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

beincrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.