Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin BTC podle špičkového analytika Bloombergu výrazně překoná zlato: Tady je proč

Bitcoin BTC podle špičkového analytika Bloombergu výrazně překoná zlato: Tady je proč

Rychlé shrnutí:

  • Bitcoin podle předního analytika agentury Bloomberg překoná zlato. Analytička se domnívá, že Bitcoin je díky své vzácnosti a digitální povaze lepším uchovatelem hodnoty než zlato. Analytička se rovněž domnívá, že k úspěchu Bitcoinu povede jeho potenciál stát se globální měnou.

Vysvětlení

Podle předního analytika agentury Bloomberg má Bitcoin (BTC) v budoucnu překonat zlato. Analytik se domnívá, že Bitcoin je díky své vzácnosti a digitální povaze lepším uchovatelem hodnoty než zlato. Bitcoin je omezen na 21 milionů mincí, což z něj činí vzácné aktivum, a jeho digitální povaha usnadňuje jeho skladování a převod než u zlata.Analytik se rovněž domnívá, že k úspěchu bitcoinu povede jeho potenciál stát se globální měnou. Bitcoin již přijímá mnoho podniků a organizací po celém světě a jeho používání roste. S tím, jak se o bitcoinu a jeho potenciálu dozvídá stále více lidí, jeho používání pravděpodobně poroste, což povede k větší poptávce a vyšším cenám.Analytik se domnívá, že potenciál bitcoinu stát se globální měnou a jeho vzácnost z něj činí lepší uchovatel hodnoty než zlato. S tím, jak se o bitcoinu a jeho potenciálu dozvídá stále více lidí, se pravděpodobně zvýší jeho používání, což povede k větší poptávce a vyšším cenám. To by mohlo vést k tomu, že Bitcoin v budoucnu překoná zlato.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn