Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bitcoin (BTC) nadále vykazuje býčí tendence s technickými ukazateli naznačujícími možnost pokračující rally.

Bitcoin (BTC) nadále vykazuje býčí tendence s technickými ukazateli naznačujícími možnost pokračující rally.

Bitcoin (BTC) i přes nedávné korekce způsobené zvýšenou regulační kontrolou v USA nadále vykazuje býčí tendence. Technické ukazatele naznačují možnost pokračující rally. Podle technického analytika společnosti CryptoCon mohou investoři s největší psychickou odolností nakoupit Bitcoin pod jeho současnou realizovanou cenou. Bitcoin se dostal na úroveň býčího kříže, která v minulosti vyvolávala trvalou rally. Kryptoměna se krátce vrátila na pozici 25 000 dolarů a vykazuje celkovou technickou převahu. Bitcoin na svém dvouměsíčním grafu dosáhl třetího býčího překřížení indexu relativní síly Stochastic (RSI), což značí extrémně býčí signál. V době tisku se bitcoin obchodoval na úrovni 24 052 dolarů s denními ztrátami okolo 3 %. Na týdenním grafu si BTC připsal více než 11 %. Hlavní technický analytik Jim Wyckoff poukázal na to, že cesta nejmenšího odporu pro ceny Bitcoinu „zůstává v nejbližší době do strany až výše“. Pokud se Bitcoin udrží nad úrovní 25 000 dolarů, mohl by se mu otevřít prostor pro opětovné získání 30 000 dolarů. Býčí náladu Bitcoinu podporuje také rostoucí aktivita v onchainu, na což upozorňuje adopce Taproot, která dosáhla historického maxima 13 %.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.