Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Binance Oznamuje Zastavení Bankovních Převodů v USD pro Maloobchodní Zákazníky

Binance Oznamuje Zastavení Bankovních Převodů v USD pro Maloobchodní Zákazníky

Společnost Binance informovala své maloobchodní zákazníky o možném přerušení služeb, které může zastavit bankovní převody na bankovní účty v amerických dolarech a mimo ně. Toto přerušení vstoupí v platnost 1. února a bude mít dopad na uživatele, kteří chtějí koupit nebo prodat kryptoměny za méně než 100 000 USD prostřednictvím platebního systému SWIFT. Burza nyní „aktivně hledá“ nového partnera SWIFT (USD), aby se vyhnula narušení služeb pro budoucí bankovní platební převody. Zákazníci budou moci k nákupu nebo prodeji kryptoměn stále používat svou kreditní nebo debetní kartu a platby na burzy třetích stran nebo z nich budou stále zpracovávány. Převody založené na systému SWIFT zůstanou v provozu pro bankovní převody jiné než v USD, například v eurech. Zapojeným bankovním partnerem je Signature Bank, která ve snaze snížit svou expozici vůči trhu s digitálními aktivy stanovila minimální limit transakcí na 100 000 USD. Společnost Binance rovněž dočasně pozastavila vklady USDT a USDC založené na Solaně, stejně jako vklady a výběry Etheru (ETH) a wrapped-Etheru (wETH).

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Tether, USDC

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.