Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Binance Oznamuje Nový Nástroj pro Komunitu: Shromáždit Podněty a Hlasovat o Funkcích

Binance Oznamuje Nový Nástroj pro Komunitu: Shromáždit Podněty a Hlasovat o Funkcích

Binance, největší světová burza kryptoměn, ve středu oznámila nový nástroj, který její komunitě umožňuje poskytovat komentáře a zpětnou vazbu. Uživatelé se tak budou moci efektivně podílet na formování produktového plánu Binance. Hlavním cílem nástroje je shromáždit podněty komunity ohledně toho, jaké nové funkce by chtěli implementovat. V březnu pak Binance zveřejní veřejně přístupný plán funkcí navržených uživateli a komunita bude o navržených funkcích hlasovat. Nejlépe navržené funkce budou přidány do oficiální cestovní mapy společnosti Binance a komunita může později poskytnout zpětnou vazbu k funkcím navrženým uživateli, které již byly spuštěny. Vedoucí produktového oddělení Binance Mayur Kamat uvedl, že v průměru dostávají každý měsíc kolem 1000 kusů zpětné vazby.

Kromě toho je generální ředitel Binance Changpeng Zhao (CZ) velmi aktivní na Twitteru, kde se svými sledujícími diskutuje o nejnovějším dění v oboru. Patří mezi ně události předcházející a následující po pádu FTX a zavedení systému „proof of reserves“ na žádost komunity. Přestože v prosinci zveřejnil stručný důkaz o rezervách, byl o několik dní později stažen, protože jeho auditor, společnost Mazars Group, zcela zanechal práce s kryptografickými společnostmi. CZ vyniká také tím, že společnost Binance byla jednou z mála společností, které během loňského medvědího trhu s kryptoměnami najímaly zaměstnance, a minulý měsíc oznámila plány na rozšíření počtu zaměstnanců Binance o 30 %.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance, Burza FTX

Zdroj informací

cryptopotato.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.