Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Binance Labs investuje do startupu Web3 Security

Binance Labs investuje do startupu Web3 Security

Rychlé shrnutí:

  • Binance Labs, venture odnož největší světové kryptoměnové burzy, vedla kolo financování startupu Web3 Security. Start-up s názvem CertiK poskytuje platformu pro ověřování chytrých smluv a systémů založených na blockchainu. Investice pomůže společnosti CertiK rozšířit své služby a vyvinout nové produkty.

Vysvětlení

Kryptoměnové burzy jsou nejoblíbenějším způsobem nákupu a prodeje digitálních aktiv. Binance je největší kryptoměnovou burzou na světě a má svou venture odnož s názvem Binance Labs. Nedávno Binance Labs vedla kolo financování startupu pro zabezpečení webu3 s názvem CertiK.CertiK poskytuje platformu pro ověřování chytrých smluv a systémů založených na blockchainu. To znamená, že dokáže odhalit potenciální zranitelnosti a chyby v těchto systémech, což je důležité pro zajištění bezpečnosti digitálních aktiv. Investice od Binance Labs pomůže společnosti CertiK rozšířit své služby a vyvinout nové produkty.Investice je součástí poslání společnosti Binance Labs podporovat rozvoj blockchainového ekosystému. Binance Labs investovala do řady blockchainových startupů a plánuje i nadále investovat do projektů, které mají potenciál pozitivně ovlivnit toto odvětví.

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

cryptopotato.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn