Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Binance CEO Changpeng Zhao nazývá Sam Bankman Fried podvodníkem, jak bývalí rivalové vyměňují obvinění na Twitteru

Binance CEO Changpeng Zhao nazývá Sam Bankman Fried podvodníkem, jak bývalí rivalové vyměňují obvinění na Twitteru

Binance CEO Changpeng Zhao se na Twitteru obořil na Sam Bankman-Fried, ředitele společnosti FTX. Zhao označil Bankman-Frieda za podvodníka a obvinil ho z toho, že se snaží využít jeho úspěchu. Bankman-Fried na to reagoval, že Zhao je „nezodpovědný“ a že se snaží využít svého postavení ve společnosti Binance.

Tato výměna názorů mezi dvěma bývalými rivaly přišla poté, co Zhao oznámil, že Binance začne nabízet služby pro obchodování s deriváty. Bankman-Fried na to reagoval, že Binance se snaží napodobit jeho společnost FTX.

Tato výměna názorů mezi dvěma bývalými rivaly je důkazem toho, jak se kryptoměnový trh rychle vyvíjí. Pro nové a nezkušené uživatele kryptoměn je důležité si uvědomit, že se trh neustále mění a je důležité sledovat novinky a trendy.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn