Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Binance blokuje výběry – chování trhu

Binance blokuje výběry – chování trhu

Rychlé shrnutí:

  • Binance, jedna z největších kryptoměnových burz, dočasně zakázala výběry. Je to pravděpodobně způsobeno chováním trhu, nikoli bezpečnostním problémem. Binance uživatele ujistila, že jejich prostředky jsou v bezpečí.

Vysvětlení

Jedna z největších kryptoměnových burz Binance nedávno dočasně zakázala výběry. To znamená, že uživatelé nemohou své prostředky z burzy přesunout. Pravděpodobně se však jedná o důsledek chování trhu, nikoliv o bezpečnostní problém. Binance uživatele ujistila, že jejich prostředky jsou v bezpečí a že burza pracuje na co nejrychlejším vyřešení problému. Burza také uvedla, že bude poskytovat aktualizace, jakmile bude mít více informací.Do té doby se uživatelům doporučuje, aby nepanikařili a zůstali trpěliví. Je důležité si uvědomit, že se jedná o běžný jev na trhu s kryptoměnami a že nemusí nutně znamenat bezpečnostní problém. Dokud uživatelé drží své prostředky na burze, měli by být v bezpečí.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn