Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Binance a Mastercard Spojují Síly pro Uvedení Předplacené Kryptoměnové Karty na Brazilský Trh

Binance a Mastercard Spojují Síly pro Uvedení Předplacené Kryptoměnové Karty na Brazilský Trh

Kryptoburza Binance a poskytovatel platebních služeb Mastercard opět navázali spolupráci a v Brazílii uvedli na trh předplacenou kartu Binance. Karta umožní uživatelům Binance s platným národním průkazem totožnosti nakupovat a platit účty kryptoměnami. Karta je vydávána společností Dock a v současné době je ve fázi beta testování s tím, že v nadcházejících týdnech se plánuje její široké rozšíření. Navazuje tak na loňské spuštění podobné karty v Argentině.

Guilherme Nazar, generální ředitel společnosti Binance pro Brazílii, uvedl, že Brazílie je pro Binance mimořádně důležitým trhem a že bude i nadále investovat do nových služeb pro místní uživatele. Latinská Amerika byla v loňském roce sedmým největším kryptoměnovým trhem podle indexu Chainalysis, přičemž občané latinskoamerických zemí obdrželi za rok do června 2022 v kryptoměnách 562 miliard dolarů, což představuje 40% skok.

Kryptoměny se často používají k převodům mezi zeměmi ve snaze vyhnout se kapitálovým kontrolám a nákladným poplatkům za převody. Binance plánuje pokračovat v rozšiřování karty na nové trhy. Několik krypto burz zavedlo partnerství s kartami, nicméně program debetních karet FTX Visa byl vydavatelem ukončen poté, co burza požádala o ochranu před bankrotem podle kapitoly 11.