Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bankman-Friedova obhajoba Usiluje o Zrušení Podmínek Kauce, Zabraňujících Přístupu k FTX Aktivům

Bankman-Friedova obhajoba Usiluje o Zrušení Podmínek Kauce, Zabraňujících Přístupu k FTX Aktivům

Právní tým Sama Bankmana-Frieda usiluje o zrušení podmínky kauce, která mu brání v přístupu k prostředkům FTX. Podle soudních spisů z 28. ledna se v dopise Bankman-Friedova právníka Marka Cohena soudci okresního soudu Spojených států Lewisi Kaplanovi uvádí, že Bankman-Fried by měl mít přístup k aktivům drženým společností FTX, a tvrdí, že klient nebyl zapojen do předchozích neoprávněných transakcí. FTX a FTX US se v souvislosti s krachem kryptoměnové burzy v listopadu 2022 domáhaly více než 659 milionů dolarů z neoprávněných převodů. Společnost Bankman-Fried jakoukoli účast na transakcích popřela.

V dopise zaslaném Kaplanovi bylo uvedeno, že Bankman-Fried má „zakázáno přistupovat k jakýmkoli aktivům FTX nebo Alameda nebo kryptoměnám, včetně aktiv nebo kryptoměn zakoupených za prostředky FTX nebo Alameda, nebo je převádět“, jak požadovaly americké orgány při prvním soudním jednání 3. ledna. Obhajoba tvrdila, že vládní vyšetřování potvrdilo Bankman-Friedovo tvrzení, že k těmto aktivům neměl přístup a nepřeváděl je, a požádala o zrušení podmínky kauce.

Kromě toho se dopis zabýval žádostí amerického ministerstva spravedlnosti z 27. ledna, která Bankmanovi-Friedovi zakazuje komunikovat se „současnými nebo bývalými zaměstnanci“ FTX nebo Alameda Research bez přítomnosti jeho advokáta. K tomu došlo poté, co Bankman-Fried údajně 15. ledna prostřednictvím signálu a e-mailu oslovil Rynea Millera, současného generálního poradce společnosti FTX US, a pokusil se „ovlivnit“ Millerovo svědectví. Obhajoba tvrdila, že by to zbytečně zatížilo Bankman-Friedovy zdroje a poškodilo jeho schopnost obhajoby.

Sam Bankman-Fried je v současné době propuštěn na kauci ve svém kalifornském rodinném domě a čelí osmi obviněním, včetně podvodů a praní špinavých peněz. Jeho právní tým usiluje o zrušení podmínky kauce, která mu brání v přístupu k finančním prostředkům FTX, a také podmínky, která mu zakazuje komunikovat se současnými nebo bývalými zaměstnanci FTX nebo Alameda Research bez přítomnosti jeho advokáta.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.