Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bank of England otevírá nabídky na vzorek peněženky CBDV – důkaz konceptu

Bank of England otevírá nabídky na vzorek peněženky CBDV – důkaz konceptu

Bank of England otevřel výzvu pro vývojáře, aby se zapojili do jeho ukázkového projektu pro digitální měnu. Banka chce vyvinout ukázkovou peněženku pro digitální měnu, která by umožnila uživatelům ukládat a přenášet digitální měnu. Banka chce také vyvinout technologii, která by umožnila uživatelům provádět transakce s digitální měnou. Banka věří, že tento projekt by mohl pomoci při vývoji centrálních bankovních digitálních měn (CBDC).

Výzva je otevřená pro vývojáře, kteří mají zkušenosti s blockchainem a digitálními měnami. Banka chce, aby vývojáři vytvořili ukázkovou peněženku, která by umožnila uživatelům ukládat a přenášet digitální měnu. Banka také chce, aby vývojáři vytvořili technologii, která by umožnila uživatelům provádět transakce s digitální měnou.

Bank of England se snaží předstihnout ostatní centrální banky v oblasti digitálních měn. Banka doufá, že tento projekt pomůže při vývoji centrálních bankovních digitálních měn (CBDC). Banka věří, že tento projekt může pomoci při vývoji nových technologií pro digitální měny a přispět k rozvoji trhu s digitálními měnami.

Bank of England otevřela výzvu pro vývojáře, aby se zapojili do jejího ukázkového projektu pro digitální měnu. Výzva je otevřená pro vývojáře, kteří mají zkušenosti s blockchainem a digitálními měnami. Banka chce, aby vývojáři vytvořili ukázkovou peněženku a technologii, která by umožnila uživatelům ukládat a přenášet digitální měnu a provádět transakce s digitální měnou. Banka doufá, že tento projekt pomůže při vývoji centrálních bankovních digitálních měn (CBDC).

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn