Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Bank of England otevírá nabídky na vzorek peněženky CBDV – důkaz konceptu

Bank of England otevírá nabídky na vzorek peněženky CBDV – důkaz konceptu

Bank of England otevřel výzvu pro vývojáře, aby se zapojili do jeho ukázkového projektu pro digitální měnu. Banka chce vyvinout ukázkovou peněženku pro digitální měnu, která by umožnila uživatelům ukládat a přenášet digitální měnu. Banka chce také vyvinout technologii, která by umožnila uživatelům provádět transakce s digitální měnou. Banka věří, že tento projekt by mohl pomoci při vývoji centrálních bankovních digitálních měn (CBDC).

Výzva je otevřená pro vývojáře, kteří mají zkušenosti s blockchainem a digitálními měnami. Banka chce, aby vývojáři vytvořili ukázkovou peněženku, která by umožnila uživatelům ukládat a přenášet digitální měnu. Banka také chce, aby vývojáři vytvořili technologii, která by umožnila uživatelům provádět transakce s digitální měnou.

Bank of England se snaží předstihnout ostatní centrální banky v oblasti digitálních měn. Banka doufá, že tento projekt pomůže při vývoji centrálních bankovních digitálních měn (CBDC). Banka věří, že tento projekt může pomoci při vývoji nových technologií pro digitální měny a přispět k rozvoji trhu s digitálními měnami.

Bank of England otevřela výzvu pro vývojáře, aby se zapojili do jejího ukázkového projektu pro digitální měnu. Výzva je otevřená pro vývojáře, kteří mají zkušenosti s blockchainem a digitálními měnami. Banka chce, aby vývojáři vytvořili ukázkovou peněženku a technologii, která by umožnila uživatelům ukládat a přenášet digitální měnu a provádět transakce s digitální měnou. Banka doufá, že tento projekt pomůže při vývoji centrálních bankovních digitálních měn (CBDC).