Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Aptos: Riziková Investice pro Obchodníky: Manipulace a Volatilní Cena, Riziková Investice pro Obchodníky

Aptos: Riziková Investice pro Obchodníky: Manipulace a Volatilní Cena, Riziková Investice pro Obchodníky

Společnost Aptos (APT) v posledních měsících rozvířila vlny ve světě kryptoměn a obchodníci a investoři se snaží využít jejích lukrativních příležitostí. Mince však byla předmětem intenzivních spekulací a kontroverzí, přičemž někteří ji označují za „nejnenáviděnější pumpu v kryptoměnách“. Podle předního představitele kryptografického průmyslu Rana Neunera byl Aptos manipulován asijskými obchodníky, přičemž vysoké objemy obchodů na Upbitu jsou toho jasným důkazem. Údaje společnosti Coingecko ukazují, že obchodní pár APT/KRW v Upbitu představuje více než 73 % veškerého objemu obchodování s tímto tokenem. Navzdory tomu se někteří obchodníci a analytici domnívají, že Aptos má potenciál nabídnout investorům dlouhodobou hodnotu.

Dev peněženka týmu Aptos také „krmí korejské kachny“ 20 miliony dolarů ve spotech zaslaných na Binance téměř při každém pumpování. K tomu docházelo v minulosti během víkendů, kdy cena rostla. Ačkoli má Aptos potenciál nabídnout investorům lukrativní příležitosti, je třeba být při investování do této mince obezřetný. Její manipulace a volatilní cena z ní činí rizikovou investici a obchodníci by si měli být vědomi chování vývojového týmu. Jako vždy by obchodníci měli investovat pouze to, co si mohou dovolit ztratit, a neměli by se spoléhat pouze na to, že je jejich investice finančně uživí.