Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Aptos Labs Investuje do Chingari, Decentralizované Sociální Sítě s 5 Miliony Aktivních Uživatelů Denně

Aptos Labs Investuje do Chingari, Decentralizované Sociální Sítě s 5 Miliony Aktivních Uživatelů Denně

Společnost Aptos Labs investovala do aplikace pro krátká videa Chingari, která má pět milionů aktivních uživatelů denně a více než 200 milionů videí zhlédnutých v aplikaci denně. Chingari se nyní stane preferovaným blockchainem Layer 1 společnosti Aptos, který byl spuštěn koncem loňského roku a využívá Move, programovací jazyk postavený na Rustu. Tento krok umožní tvůrcům vlastnit svůj vlastní obsah a být za něj náležitě odměněni. Chingari začínala jako platforma web2 a od té doby přijala technologie web3 a spustila token GARI v síti Solana. Nové partnerství umožní společnosti Chingari posílit její stávající přítomnost v Indii a rozšířit ji na další trhy.

Decentralizované sociální sítě jsou stále populárnější, což tvůrcům umožňuje mít větší kontrolu nad svými daty a nebýt vydáni na milost a nemilost rozhodnutím jednoho člověka nebo společnosti. Několik decentralizovaných sociálních médií, jako jsou Lens Protocol a Damus, nyní získává mezi uživateli na popularitě. Společnost Aptos Labs získala přes 88 milionů dolarů od investorů, jako jsou Kraken, Republic Crypto a Galaxy Digital, a Chingari zvyšuje nábor zaměstnanců v době, kdy se ostatní společnosti z oblasti web3 stahují. Očekává se, že novější verze aplikace Chingari bude spuštěna na začátku druhého čtvrtletí roku 2023.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Aptos, Solana

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.