Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Altcoiny v čele trhu kryptoměn: Cardano a Dogecoin si za posledních 24 hodin připsaly působivé zisky díky aktualizaci Cardano „Valentine“ a tweetům Elona Muska.

Altcoiny v čele trhu kryptoměn: Cardano a Dogecoin si za posledních 24 hodin připsaly působivé zisky díky aktualizaci Cardano „Valentine“ a tweetům Elona Muska.

Trh s kryptoměnami zaznamenal v posledních 24 hodinách prudký nárůst aktivity, přičemž v čele stojí altcoiny. Cardano a Dogecoin si za posledních 24 hodin připsaly působivé zisky ve výši 8,4 %, respektive 6,1 %. Předpokládá se, že rally vyvolala aktualizace Cardano „Valentine“, která obsahuje nové funkce pro zlepšení funkčnosti a bezpečnosti napříč řetězci. Prudký růst dogecoinu se připisuje sérii tweetů Elona Muska, na kterých je zobrazen pes plemene shiba inu sedící u stolu v sídle Twitteru. Bitcoin, největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, rovněž zaznamenal mírný skok o 4 %. Trh v současné době čelí záchvatu volatility v reakci na lednovou zprávu o indexu spotřebitelských cen. Investoři nyní čekají, jaké důsledky bude mít tato zpráva na plány amerického Federálního rezervního systému na zvýšení úrokových sazeb.

Na trzích kryptoměn došlo během posledních 24 hodin k nárůstu aktivity, přičemž v čele stojí altcoiny. Cardano a Dogecoin si za posledních 24 hodin připsaly působivé zisky ve výši 8,4 %, respektive 6,1 %. Předpokládá se, že katalyzátorem rally je aktualizace „Valentine“ společnosti Cardano, která obsahuje nové funkce pro zlepšení funkčnosti a bezpečnosti napříč řetězci. Růst dogecoinu se připisuje sérii tweetů Elona Muska, na kterých je zobrazen pes plemene shiba inu sedící u stolu v sídle Twitteru. Mírný skok o 4 % zaznamenal také bitcoin. Trh v současné době čelí záchvatu volatility v reakci na lednovou zprávu o indexu spotřebitelských cen. Investoři nyní čekají, jaké důsledky bude mít tato zpráva na plány amerického Federálního rezervního systému na zvýšení úrokových sazeb.

Na trhu kryptoměn došlo během posledních 24 hodin k nárůstu aktivity, přičemž v čele stojí altcoiny. Cardano a Dogecoin si za posledních 24 hodin připsaly působivé zisky ve výši 8,4 %, respektive 6,1 %. Předpokládá se, že rally vyvolala aktualizace Cardano „Valentine“, která obsahuje nové funkce pro zlepšení funkčnosti a bezpečnosti napříč řetězci. Prudký růst dogecoinu se připisuje sérii tweetů Elona Muska, na kterých je zobrazen pes plemene shiba inu sedící u stolu v sídle Twitteru. Bitcoin, největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, rovněž zaznamenal mírný skok o 4 %. Trh v současné době čelí záchvatu volatility v reakci na lednovou zprávu o indexu spotřebitelských cen. Aktualizace „Valentine“ společnosti Cardano byla oceněna zavedením nových funkcí, které zlepšují funkčnost napříč řetězci a bezpečnost DApps postavených na blockchainu Cardano. Prudký růst dogecoinu se připisuje sérii tweetů Elona Muska, na nichž je zobrazen pes plemene shiba inu sedící u stolu v sídle společnosti Twitter. Investoři nyní čekají, jaké důsledky bude mít zpráva na plány amerického Federálního rezervního systému na zvýšení úrokových sazeb.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Cardano, Dogecoin

Zdroj informací

decrypt.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.