Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Alameda Research se snaží získat 446 milionů USD od Společnosti Voyager Digital

Alameda Research se snaží získat 446 milionů USD od Společnosti Voyager Digital

Společnost Alameda Research, sesterská společnost zkrachovalé burzy FTX, se snaží, aby Voyager Digital vrátil finanční prostředky ve výši 445,8 milionu dolarů. Důvodem je skutečnost, že splátky půjčky byly provedeny v době blízké vyhlášení konkurzu na FTX, což umožňuje jejich vrácení. Tyto peníze pak mohou být použity na splacení pohledávek věřitelů FTX. Pravidla konkurzního řízení umožňují vrácení prostředků, aby se zabránilo zvýhodnění jedné skupiny věřitelů na úkor druhé. Voyager byla společnost poskytující kryptografické půjčky, která poskytla půjčky společnostem FTX a Alameda Research. FTX zaplatila společnosti Voyager přibližně 442,7 milionu dolarů – téměř tolik, kolik doufá, že dostane zpět. Americký konkurzní soud schválil, že společnost Binance.US koupí aktiva společnosti Voyager za 1 miliardu dolarů.

Společnost Alameda Research se nyní snaží získat zpět prostředky, které zaplatila společnosti Voyager Digital, aby mohla splatit pohledávky věřitelů FTX. Částka se odhaduje na zhruba 446 milionů dolarů, což je téměř stejná částka, kterou FTX zaplatila společnosti Voyager v loňském roce. Zákony o úpadku umožňují vrácení prostředků, protože zabraňují zvýhodnění jedné skupiny věřitelů na úkor druhé. Americký konkurzní soud schválil, že společnost Binance.US koupí aktiva společnosti Voyager za 1 miliardu USD. Existuje legitimní šance, že prostředky budou společnosti Alameda Research vráceny, nicméně výsledek případu je zatím nejasný.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance, Burza FTX

Zdroj informací

beincrypto.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.