Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Akcie těžařů bitcoinů zaznamenaly ve čtvrtek čistý zisk 2,3 %, s 15 z 18 akcií získávajícími na hodnotě.

Akcie těžařů bitcoinů zaznamenaly ve čtvrtek čistý zisk 2,3 %, s 15 z 18 akcií získávajícími na hodnotě.

Ve čtvrtek 15 z 18 veřejně obchodovaných akcií těžařů bitcoinů, které sleduje The Block, získalo na hodnotě, zatímco tři klesly. Akcie byly podpořeny 1,2% nárůstem ceny Bitcoinu, který den uzavřel na 23 830 dolarech.

Největší zisky mezi těžaři zaznamenaly společnosti Riot Blockchain a Marathon Patent Group, které vzrostly o 8,5 %, resp. 7,9 %. Následovaly společnosti Canaan Inc. a Hut 8 Mining Corp. se zisky 6,7 %, resp. 6,4 %.

Naopak největším propadákem byla společnost Bit Digital Inc. s poklesem o 4,6 %. Společnosti Argo Blockchain a DMG Blockchain Solutions si pohoršily o 3,3 %, resp. 0,9 %.

Celkově akcie těžařů bitcoinů sledované společností The Block zaznamenaly ve čtvrtek čistý zisk 2,3 %. K těmto ziskům pravděpodobně přispěl nárůst ceny Bitcoinu a také pozitivní sentiment kolem této kryptoměny.

Akcie těžařů bitcoinů sledované společností The Block zaznamenaly ve čtvrtek čistý zisk 2,3 %, přičemž 15 z 18 akcií získalo na hodnotě. Největší zisky zaznamenaly Riot Blockchain a Marathon Patent Group, které vzrostly o 8,5 %, resp. 7,9 %. Následovaly společnosti Canaan Inc. a Hut 8 Mining Corp. se ziskem 6,7 %, resp. 6,4 %. Největším propadákem byla společnost Bit Digital Inc. s poklesem o 4,6 %. Společnosti Argo Blockchain a DMG Blockchain Solutions si pohoršily o 3,3 %, resp. 0,9 %. Zisky byly pravděpodobně způsobeny nárůstem ceny Bitcoinu o 1,2 %, který den uzavřel na 23 830 dolarech, a také pozitivním sentimentem kolem této kryptoměny.