Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » 9 dalších fondů WisdomTree schválených Komisí pro cenné papíry a burzy: Jste připraveni investovat?

9 dalších fondů WisdomTree schválených Komisí pro cenné papíry a burzy: Jste připraveni investovat?

Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila dalších 9 fondů WisdomTree využívajících blockchain. Tyto fondy jsou navrženy tak, aby investorům poskytovaly expozici vůči kryptoměnám a technologii blockchain. Fondy budou k dispozici investorům v USA a budou kótovány na burze Nasdaq.

Fondy budou aktivně spravovány a budou investovat do společností, které se zabývají odvětvím blockchainu. Patří sem společnosti, které se podílejí na vývoji technologie blockchain, společnosti, které technologii blockchain využívají ke zlepšení svých produktů a služeb, a společnosti, které do technologie blockchain investují.

Fondy budou investovat také do kryptoměn, jako jsou Bitcoin, Ethereum a Ripple. Investoři tak získají expozici na trhu kryptoměn, aniž by museli kryptoměny přímo nakupovat.

Fondy jsou navrženy tak, aby investorům poskytly přístup na trh blockchainu a kryptoměn, aniž by museli podkladová aktiva přímo nakupovat. To umožní investorům diverzifikovat svá portfolia a získat expozici vůči rychle rostoucímu trhu s blockchainem a kryptoměnami.